dzieci w teatrze fot. P. Bedliński

Czy małe dzieci mogą chodzić do teatru? Oczywiście! W Teatrze Miejskim w Gliwicach na 18 maja zaplanowano premierę spektaklu „Powitanie” skierowanego do maluchów od 6 miesięcy do 3 lat.

Reżyserem spektaklu jest Bartosz Kurowski, który oswajał już w Gliwicach maluchy z teatrem podczas warsztatów „Powitanie w teatrze”. 18 maja czas na powitalny spektakl. Przedstawienie zostanie pokazane na Scenie Mikro Teatru Miejskiego w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55–57).

Scenariusz Bartosza Kurowskiego nawiązuje do zwyczajów związanych z narodzinami dziecka w różnych kulturach. Poprzez obrazy, dźwięki i kształty dzieci zostaną zaproszone do wzięcia udziału w niezwykłej przygodzie. W „Powitaniu” wystąpią Iga Bancewicz i Cezary Jabłoński. Spektakl będzie można zobaczyć po premierze także 19 i maja 23 czerwca. (mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.