Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Oklejanie auta Warszawa – ile kosztuje reklama na samochodzie?

Gdy zależy Ci na skutecznej, a przy tym taniej reklamie swojej firmy, pomyśl o oklejeniu swojego pojazdu. Dzisiaj na taką usługę decyduje się obecnie coraz więcej firm działających w różnych branżach. Z jakimi kosztami musimy się wówczas liczyć?

Reklama dla firmy nie musi być kosztowna. Przedsiębiorcy posiadają do dyspozycji szereg różnych sposobów na przyciągnięcie do siebie nowych klientów – od reklamy internetowej, poprzez tę w mediach tradycyjnych, a skończywszy na reklamie outdoorowej, czyli zewnętrznej.

Do tej ostatniej kategorii zalicza się oklejanie auta Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie aktualnie można skorzystać z tego rodzaju usługi. Dostępna jest ona między innymi w firmie Okleimy Ci Brykę z Warszawy.

Jeśli także chcesz zdecydować się na oklejanie aut, na pewno zastanawiasz się także, z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć. Zatem, ile zapłacimy za wykonanie usługi tego rodzaju?

Oklejanie auta Warszawa – dlaczego warto zdecydować się na taką usługę?

Zacznijmy jednak od tego, dlaczego oklejanie samochodów będzie dobrym wyborem dla przedsiębiorstwa. Jaki są główne zalety tego rodzaju usługi?

Przede wszystkim oklejanie auta pozwala na nadanie mu pożądanego wyglądu bez konieczności zmiany jego karoserii przez jej lakierowanie. Stosuje się wówczas specjalne folie, które mogą być zadrukowane zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem promującym firmę klienta.

Taka reklama na samochodzie jest dostępna dla praktycznie każdej firmy, która chciałaby uzyskać odpowiednią przestrzeń do prezentacji swojego przekazu – także w centrum dużego miasta! Gdziekolwiek nie udamy się pojazdem oklejonym reklamą, możemy zaprezentować ją potencjalnym klientom!

Na uwagę zasługują także koszty, ponieważ mobilna reklama tego rodzaju wcale nie jest bardzo droga. Wobec tego reklama na aucie nie będzie dla przedsiębiorcy wysokim wydatkiem. Co więcej, ponosimy go tylko jednokrotnie – następnie może ona służyć na lata.

Warto przy tym zaznaczyć, że folia na samochodzie nie powoduje uszkodzenia karoserii, a wprost przeciwnie – zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami pogodowymi. W razie potrzeby można także zdjąć folię – bez uszczerbku dla lakieru.

Oklejanie auta Warszawa – przykładowe ceny

Zatem, ile trzeba będzie zapłacić za oklejanie aut Warszawa oraz w innych miejscowościach? Cenniki są zróżnicowane, dlatego też najlepiej skontaktować się z wybranymi firmami, aby otrzymać wstępną wycenę.

Poniżej zaprezentowaliśmy jednak przykładowe ceny za oklejanie samochodu folią, które pozwolą naszym czytelnikom w rozeznaniu się w kosztach, które będą musieli ponieść, gdy zdecydują się na tego rodzaju ofertę.

Na koszty wpływają przede wszystkim następujące czynniki:

  • powierzchnia przeznaczona do oklejenia
  • stopień skomplikowania prac
  • rodzaj wybranej folii
  • indywidualny cennik firmy

Jeśli chcemy zdecydować się na częściowe oklejenie samochodu, w takim przypadku cena będzie niższa niż przy oklejeniu go całościowo.

Za częściowe oklejenie samochodu cena wynosi najczęściej od około 300 do nawet ponad 3000 złotych w zależności od powierzchni, która ma być pokrywa folią. Jeśli to tylko poszczególne elementy, na przykład tylna szyba, tylna pokrywa bagażnika, maska, wówczas cena będzie wynosiła najczęściej do 1000 złotych. Gdy chodzi z kolei o większe powierzchnie, na przykład oklejenie auta folią od tylnych drzwi, wtedy koszt może wynieś około 2000-2500 złotych.

Zatem za oklejanie samochodów cena wcale nie jest bardzo wysoka, biorąc pod uwagę fakt, że w tym przypadku płacimy za usługę jednorazowo i będziemy mogli korzystać z reklamy przez kolejne lata.

Gdy także chcesz zdecydować się na oklejanie samochodów Warszawa ma wiele miejsc do wyboru. Skorzystaj z oferty firmy Okleimy Ci Brykę i skorzystaj z jej usług!