Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

ping-pong tenis stołowy fot. Pixabay

14 września, Centrum Kulturalno-Sportowe „Łabędź” (ul. Partyzantów 25), godz. 16.00 – te namiary warto zapamiętać! O tej porze pierwszoligowi pingpongiści z KTS-u Gliwice rozpoczną zmagania z zespołem lidera I Ligi Tenisa Stołowego, PKS-em Pegazem Miasto Łańcut Jarosław II.

Gliwiczanie, głodni zwycięstwa po zremisowanym w I kolejce w Bielsku-Białej spotkaniu z tamtejszym BISTS-em, mają zamiar dać swoim kibicom upragnione zwycięstwo. Wstęp wolny! W programie spotkania m.in. poczęstunek dla kibicujących, losowanie pamiątkowych koszulek oraz wywiady z zawodnikami.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na stronie internetowej i fanpage’u klubu.

KTS Gliwice zaprasza na mecz, również wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tenisem stołowym. Prowadzimy szkolenie nie tylko dzieci i młodzieży, lecz również osób dorosłych, oferując treningi zarówno w grupach, jak i indywidulanie – zachęca Dariusz Steuer z Klubu Tenisa Stołowego Gliwice.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.