Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Zdj�cie hostowane przez foto.keny.org

Styropian to niedrogi materiał, który bardzo łatwo można poddać obróbce. Nic więc dziwnego, że jest on wykorzystywany nie tylko do prac budowlanych, ale także do wykonywania różnych dekoracji, który można ozdobić mieszkanie. W hurtowniach dostępny jest szeroki wybór przedmiotów styropianowych, które dodatkowo można poddać obróbce i stworzyć naprawdę zachwycające ozdoby na co dzień, a także przydatne w czasie świąt.

Styropianowe litery

Jak wspomniano wcześniej we wnętrzach można wykorzystać najróżniejsze dekoracje ze styropianu. Jednymi z najbardziej popularnych ozdób są duże, przestrzenne litery, które można kupić gotowe lub samodzielnie udekorować.

Litery ze styropianu mogą mieć dowolne wymiary, zależnie od własnych preferencji. Można je udekorować w najróżniejszy sposób. Najprostszym rozwiązaniem jest pomalowanie ich farbą w dokładnym kolorze lub okleić wybranym papierem czy materiałem. Można stworzyć cały napis lub wybrać tylko pojedyncze litery np. inicjały. Litery ze styropianu można także ozdobić wbijając w nie np. cekiny, koraliki czy inne materiały. Gotowe elementy można powiesić lub postawić na stole, komodzie, albo na parapecie.

Bombki i jajka ze styropianu

Ze styropianu mogą być także wykonane ozdoby okolicznościowe jak np. jajka czy bombki. Są to produkty trwałe i mocne, które można udekorować według własnych preferencji. Są one także lekkie, a kiedy upadną na ziemię nic się im nie stanie. Takie przedmioty dostępne są w asortymencie sklepu Dekolo.pl.

Jajka i bombki można okleić np. wełną, muliną, różnymi tkaninami, papierem, cekinami i innymi materiałami. Kolejną możliwością jest także udekorowanie przedmiotów brokatem lub wykończenie ich wstążkami i innymi elementami dekoracyjnymi. Podobnie jak w przypadku liter, takie okolicznościowe ozdoby styropianowe można albo okleić, albo przytwierdzić do nich materiał przez wbicie.

Inne dekoracje ze styropianu

W hurtowniach z dekoracjami można także znaleźć wiele innych elementów wykonanych ze styropianu. Materiał ten króluje wśród ozdób wykorzystywanych na weselach. Można wykonać z niego naprawdę zachwycające przedmioty.

Często spotykaną dekoracją są gołębie ze styropianu. Z pewnością zrobią one wrażenie na gościach. Innym motywem styropianowym są serca, czyli najbardziej popularny symbol miłości. Mogą być pomalowane farbą w dowolnym kolorze pasującym do pozostałych dekoracji. Styropianowe serca mogą zostać powieszone na ścianie lub można je rozłożyć na stołach weselnych.

Ze styropianu można także wykonać podstawki. Fantazyjnie udekorowane także będą się wspaniale prezentować. Te i inne ozdoby wykonane z tego materiału, można także wykorzystać na urodzinach. Oprócz liter popularne są także inne dekoracje np. figurki czy zawieszki.

Styropian to materiał, który można łatwo poddać obróbce. Dzięki temu zostaje on często wykorzystywany, aby wykonać ciekawe dekoracje i ozdoby. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami i zakupić w hurtowni najpiękniejsze dekoracje oraz materiały, którymi można je obrobić i udekorować.