Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Nasi policjanci wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Piknik dla Laury”, która odbyła się na terenie ośrodka żeglarskiego przy jeziorze Dzierżno. Festyn miał na celu zebranie środków finansowych na leczenie małej dziewczynki. Policjanci uczestniczący w tak szczytnym przedsięwzięciu realizowali swoje ustawowe obowiązki pracy profilaktycznej.

 

W sobotę (12 września) na terenie ośrodka żeglarskiego przy jeziorze Dzierżno odbyła się akcja charytatywna pod nazwą „Piknik dla Laury”. Celem festynu było zebranie pieniędzy na ratującą życie terapię, możliwą do zrealizowania w USA. W tym szczytnym przedsięwzięciu uczestniczyli też funkcjonariusze z Gliwic. Osoby pragnące pomóc chorej Laurze mogły przy okazji obejrzeć policyjne pojazdy, usiąść za kierownicą radiowozu czy policyjnego motocykla. Były rozmowy, a każde spotkanie kończyło się wręczeniem gadżetów promujących bezpieczeństwo, a także pamiątkowymi zdjęciami. 
Mundurowi dziękują organizatorom za zaproszenie – cieszymy się, że mogli swoją obecnością przyczynić się do szczytnego celu tej akcji.