W III komisariacie w Gliwicach prowadzone jest dochodzenie dotyczące kradzieży artykułów spożywczych i kosmetyków z supermarketu przy ul. Bojkowskiej w Gliwicach. Do przestępstwa doszło 7 kwietnia br. Nie udało się ustalić tożsamości wytypowanego podejrzanego, zarejestrowanego przez monitoring. Mężczyzna działał wspólnie i w porozumieniu z towarzyszącą mu nieznaną kobietą. Być może ktoś z Państwa zna lub podejrzewa, kogo zarejestrowały kamery.

Sprawcy działając wspólnie, przez nikogo nie zauważeni skradli ze sklepu artykuły o łącznej wartości prawie 550 złotych. Dotychczas przeprowadzone typowania osoby ze zdjęcia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Prowadzący sprawę postanowił zwrócić się z prośbą do intenautów.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowano, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gliwicach – całodobowo pod numer telefonu 322390300. Prowadzący sprawę to mł. asp. Krzysztof Bakun, tel.: 32 239 0319, mail: krzysztof.bakun@gliwice.ka.policja.gov.pl
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – "Powiadom nas".


Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą dopytywani czy wzywani.

  • Na zdjęciu Twarz młodego mężczyzny wchodzącego do supermarketu.
  • Na zdjęciu Twarz młodego mężczyzny wchodzącego do supermarketu.
  • Na zdjęciu Twarz młodego mężczyzny wchodzącego do supermarketu.