Ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Chcesz poszczycić się pięknym uśmiechem, ale Twoim zębom daleko do ideału? Borykasz się z wieloma ubytkami w uzębieniu? A może chcesz się dowiedzieć, jak w prawidłowy sposób zadbać o profilaktykę i higienę jamy ustnej, aby uniknąć w przyszłości wielu schorzeń? Zapraszamy do kliniki dentystycznej Dłucik Dental Clinic.

Oferta kliniki jako sposób na diagnozę i leczenie uzębienia

W klinice wykonujemy wiele zabiegów z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki, a także stosujemy nowoczesne metody diagnostyki. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz zaawansowanym urządzeniom każdy z oferowanych zabiegów jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta. Jeśli chcesz zapobiec rozwojowi próchnicy oraz poważniejszych schorzeń to zapraszamy także na konsultację ze stomatologiem w ramach działań zapobiegawczych. Poza rozległą diagnostyką nasi specjaliści pokażą również, w jaki sposób prawidłowo dbać  o higienę zębów.

Znieczulenie w zabiegach dentystycznych – bezpieczeństwo i komfort

Stosujemy najwyższej jakości znieczulenie dentystyczne, które redukuje jakikolwiek dyskomfort. Wykorzystujemy również specjalne urządzenia, takie jak The Wand, które pozwala lekarzom sterować ilością aplikowanego środka znieczulającego. Korzystamy również z nowoczesnego urządzenia DentalVibe, które pozwala nam bezboleśnie zastosować znieczulenie nawet  w formie zastrzyku.

Jak zadbać o biały uśmiech?

Oferujemy również pomoc dla osób, które marzą o białym uśmiechu. Wykonujemy piaskowanie, skaling, licówki porcelanowe oraz kompozytowe. Doktor Daniel Dłucik pomoże dobrać najlepszą i najbardziej efektywną metodę na uzyskanie śnieżnobiałego uzębienia oraz utrzymanie go w niezmiennej kondycji przez długi czas. Lekarz pokaże również niezawodne sposoby na poprawę samopoczucia, zadowolenia z siebie – a więc zachowania pięknego uzębienia na długo.

Pozwól nam zadbać o wygląd i zdrowie Twoich zębów. Zapraszamy do kliniki dentystycznej Dłucik Dental Clinic.