Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Po anonimowej informacji, dotyczącej wycinki starych drzew w Pilchowicach, w rejon ul. Trześniówka, pojechali policjanci. Na miejscu potwierdzili, że około 30 dębów i topoli zostało wyciętych. W pobliżu ciągników siodłowych i maszyn do załadunku policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn.

Wczoraj, we wtorek 22 stycznia około 14.00 w Pilchowicach, policjanci z knurowskiego komisariatu zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 21 do 56 lat. Czterej zatrzymani mieszkańcy województwa opolskiego i jeden pilchowiczanin są podejrzani o udział w nielegalnej wycince i usiłowaniu kradzieży drzew z terenu należącego do gminy.

Na zlecenie knurowskich policjantów, opolscy śledczy przesłuchali już właściciela sprzętu, który miał zlecić prace drwalskie. Sprawa należy do rozwojowych. Samochody, dwie maszyny do załadunku oraz piły spalinowe, zabezpieczone zostały na czas prowadzenia postępowania. Sprawę prowadzą śledczy z Komisariatu Policji w Knurowie.

  • Pilarki zabezpieczone przy zatrzymanych

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.