Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 2 grudnia ok. godz. 13.30 przy ul. Witkiewicza w Gliwicach. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na filmie nieznanego młodego mężczyzny.Podejrzany skorzystał z okazji: pokrzywdzona zostawiła pod sklepem rower bez zabezpieczenia. Mężczyzna zabrał więc jednoślad i odjechał w nieznanym kierunku. Spowodował stratę w wysokości 700 zł.
Detektywom nie udało się do tej pory ustalić tożsamości sprawcy, zarejestrowanego przez prywatny monitoring. Istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z Państwa rozpozna podejrzanego po ubiorze czy sposobie poruszania się.
Prosimy osoby, które rozpoznają mężczyznę z kadrów filmu, o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 2390 200, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 4.32 MB

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.