Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Zamieszczamy film ze sklepowego monitoringu z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn podejrzanych o posłużenie się skradzioną kartą płatniczą. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny II Komisariatu Policji w Gliwicach. Jeśli ktoś podejrzewa, kogo zarejestrowały kamery, nie powinien się wahać, lecz anonimowo powiadomić śledczego.Kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży na os. Millenium w Gliwicach. Z jednego z mieszkań ukradziono portfel. Do zdarzenia doszło 25 listopada br. W toku wykonywanych czynności ustalono wizerunek osób, które podejrzane są o posługiwanie się podczas zakupów przywłaszczoną kartą.
Kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Marcinem Klimasem – tel. 32 239 02 00 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pamiętajmy, że sprawcy, którzy nie stają przed wymiarem sprawiedliwości, dokonują coraz więcej (i coraz poważniejszych) przestępstw. Być może są osoby mające podejrzenia, kogo zarejestrowały kamery. Gwarantujemy im anonimowość oraz to, że nie będą wzywane czy dopytywane. Informacje można słać także za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas” - Kliknij TU  

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.