Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

W środę, 18 kwietnia, w żernickim domu kultury (gmina Pilchowice) policjanci spotkali się z mieszkańcami. Dzielnicowy, mł. asp. Bartłomiej Ulma oraz funkcjonariusz gliwickiej drogówki, st. sierż. Marcin Rydel odpowiadali na pytania uczestników. Był też czas na omówienie problemów dotyczących bezpieczeństwa w tej miejscowości oraz aktualnych zagrożeń i metod stosowanych przez przestępców.
Policjant z drogówki przeprowadził wykład o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rozmawiano o przyczynach wypadków, w tym tych z udziałem pieszych. Na koniec mundurowi rozdali uczestnikom drobne upominki.
Funkcjonariusze gliwickiego garnizonu są na tego typu spotkania z mieszkańcami otwarci. Można je umawiać z dzielnicowymi danego rejonu lub zwracać się bezpośrednio do komendantów poszczególnych komisariatów. Dane kontaktowe dostępne są w aplikacji Moja Komenda oraz na stronie internetowej gliwickiej policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.