fot. sekcja curlingu KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice

Co za końcówka roku! Żeńska i męska drużyna curlerów z sekcji curlingu AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach pokazały moc swoich możliwości w Pierwszym Chińsko-Wchodnio i Centralnoeuropejskim Festiwalu Sportów Zimowych w chińskim Harbinie! Młodzi sportowcy zajęli tam 1. oraz 2. miejsce.

Złoto wywalczyła w Chinach żeńska drużyna w składzie: Marta Pluta (Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej), Ewa Nogły (PWSZ Oświęcim), Justyna Wojtas (absolwentka Wydziału Matematyki Stosowanej Pol. Śl.) oraz Magdalena Wróbel (Wydział Mechaniczny Technologiczny Pol. Śl.). Męska reprezentacja w składzie: Konrad Stych (Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej), Tomasz Bosek (Wydział AEiI), Paweł Hertman (absolwent Wydziału AEiI) oraz Tomasz Pluta (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Pol. Śl.) zajęła drugie miejsce, ustępując reprezentacji Chin. GRATULUJEMY!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.