rower

Fot. S.Zaremba/UM Gliwice

Chcesz, aby Twój rower był bezpieczny, a w przypadku kradzieży łatwiej było go znaleźć? Zgłoś się do Straży Miejskiej i oznakuj rower. To proste i skuteczne!

9 i 23 kwietnia w godz. od 15.30 do 18.00 w jednostce Straży Miejskiej w Gliwicach przy ul. Bolesława Śmiałego 2A, będzie można oznakować swój rower.

Każdy rower zostanie oznaczony numerem ewidencyjnym, który znajdzie się w naszym rejestrze. Ponadto otrzyma naklejkę informacyjną potwierdzającą oznakowanie. To jedna z form zabezpieczenia jednośladów przed kradzieżą. Nie należy jednak zapominać o dobrym zabezpieczeniu mechanicznym: zapięciach szelkowych, łańcuchach, linkach, blokadach na tylne koło roweru czy zapięciach składanych – informują strażnicy miejscy.

Jeżeli komuś nie odpowiada wyznaczony przez strażników termin, można skontaktować się ze strażą telefonicznie pod numerem 793-112-089 i ustalić inny dzień znakowania. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.