Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Common)

Trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Jeszcze do piątku Prokuratura Okręgowa w Gliwicach i jednostki jej podległe udzielają osobom pokrzywdzonym fachowych porad prawnych.

Specjalne dyżury prokuratorów rozpoczęły się 19 lutego i potrwają aż do końca tygodnia. Fachowej porady prawnej ofiary przestępstw mogą zasięgnąć w godzinach urzędowania Prokuratury Okręgowej, czyli od 7:30 do 15:30. Szczegółowy wykaz dyżurujących prokuratorów znajduje się m.in. na tablicach ogłoszeń w poszczególnych prokuraturach i drzwiach wejściowych do jednostek.

Akcja związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Ofiar Przestępstw, który przypada 22 lutego, ma nie tylko zwrócić uwagę na trudną sytuację osób pokrzywdzonych przestępstwem, ale również wyznaczać kierunki niezbędne dla poprawienia ich położenia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.