Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. materiały organizatorów

Dużym zainteresowaniem mieszkańców Gliwic cieszył się piknik „Piękni i Zdrowi”, zorganizowany w ubiegłą sobotę w Zespole Szkół Specjalnych im. J. Korczaka.

Podczas pikniku mieszkańcy Gliwic i okolic mogli skorzystać z szeregu bezpłatnych porad, badań oraz zabiegów upiększających. Wśród pań największą popularnością cieszyły się porady kosmetologa dotyczące stylizacji paznokci i wizażu, a także wskazówki brafitterki. Sporo osób interesowało się poradami dietetyków, lekarzy i fizjoterapeutów, przeglądem jamy ustnej połączonym z instruktażem higieny jak również badaniami wykonywanymi przez Fundację Śląskiego Centrum Chorób Serca i stanowiskami OPS, PUP i ZUS.

Na miłośników słodkości czekała specjalnie zaaranżowana kawiarenka, w której można było spróbować pysznych ciast z gliwickich cukierni.

Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Podajmy-Sobie-Ręce” oraz Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka swoim patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.