Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Common)

Jest konkurs do wygrania! Wystarczy mieć uzdolnienia, ciekawy pomysł na interpretację hasła „Mam talent na bezpieczeństwo” i dobrze znać zasady ruchu drogowego.

Konkurs „Mam talent na bezpieczeństwo” obejmuje przygotowanie pracy o charakterze artystycznym, związanej z tematem konkursu (patrz regulamin). Może to być np. krótki film, rysunek czy występ sceniczny wykonany przez jedną osobę lub zespół w dowolny sposób i dowolną metodą.

Zadanie jest adresowane do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym czy teatralnym Miejskich lub Gminnych Ośrodków Kultury.

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do 12.04.2018 r. Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ

Gala finałowa z rozdaniem nagród, pokazem nagrodzonych filmów i prelekcją na temat stanu bezpieczeństwa na drogach województwa śląskiego odbędzie się 1 czerwca w Katowicach. Wyniki będą dostępne na stronie www.slaska.policja.gov.pl

Konkurs przygotował Wydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach wspólnie z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP-3 Oddział Katowice, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach.