Fot. Pixabay

Uzależnienie to problem, którego nie wolno bagatelizować. Jak sobie z nim radzić podpowie terapeuta podczas bezpłatnych konsultacji organizowanych dla rodziców z Łabęd. Zapisy na indywidualne spotkania ze specjalistami już się rozpoczęły.

Konsultacje z terapeutą uzależnień i psychologiem klinicznym stanowią część kampanii „Zaloguj się do świata dziecka”, prowadzonej od lutego przez Fundację „Dom Nadziei”. Spotkania ruszą 20 marca i będą odbywały się we wtorki, w Centrum Sportowo Kulturalnym Łabędź, w godzinach 17.00 – 20.00 aż do 12 czerwca. Są adresowane do zainteresowanych tematem rodziców, mieszkańców Łabęd. Chęć udziału w sesji można zgłosić telefonicznie, pod numerem 32 286 06 23 (wew. 21) w dni powszednie w godzinach 8.00 – 15.00.

Oprócz konsultacji dla rodziców, w ramach programu Fundacja organizuje profilaktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu uzależnień, a także warsztaty dla nauczycieli dotyczące niepokojących zagadnień związanych z procesem dorastania.

Kampania „Zaloguj się do świata dziecka” została współfinansowana z budżetu Miasta Gliwice. Partnerem projektu jest Rada Osiedla Łabędy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.