Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

„Tramwaj zwany pożądaniem” (fot. TM w Gliwicach)

Dobra wiadomość dla rodziców, którzy chcieliby zobaczyć wieczorne spektakle Teatru Miejskiego w Gliwicach, a nie mają z kim zostawić swoich dzieci.

W wybrane wieczory: 3, 8, 17 czerwca, mogą liczyć na pomoc Teatralnej Opiekunki. W czasie trwania spektakli będą odbywać się warsztaty dla dzieci.

Rodzice, którzy chcą zobaczyć „Psie serce” wg Bułhakowa, reż. K. Rekowski (3.06), „Tramwaj zwany pożądaniem” Tennessee Williamsa, reż. J. Jabrzyk (8.06), „Damy i Huzary” Aleksandra Fredry, w reż. Gabriel Gietzky (17.06), a nie mają z kim zostawić swoich pociech będą mogli przyjść z nimi do Teatru.

W trakcie prezentacji dla dorosłych, dzieci będą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Teatralną Opiekunkę, edukatorkę Sandrę Jaworudzką.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Udział dziecka w warsztatach jest bezpłatny, ujęty w cenie biletu na wybrany spektakl dla dorosłych. Dostępność miejsc na zajęciach jest ograniczona (20 miejsc). Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 32 230 49 68, 32 232 13 39 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie warsztatów „Poznaj sekrety teatru” rozwiązywanie zagadek, nauka teatralnych zabaw, ciekawostki związane z pracą w teatrze. Prowadzenie: Sandra Jaworudzka, edukatorka Teatru Miejskiego w Gliwicach.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.