Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

grill

Weekendowy grill w rodzinnym gronie, czy z przyjaciółmi to czysta przyjemność. Korzystając z okazji, że mamy pełnię sezonu grillowego, przyjrzyjmy się grillowym dobrym manierom.

W chwili obecnej żaden przepis jednoznacznie nie odnosi się do grillowania, ani go nie zabrania, oczywiście pod warunkiem, że sam grill jest sprawny i używa się go z zachowaniem norm współżycia społecznego oraz zasad bezpieczeństwa. Najważniejszą rzeczą o jakiej musimy pamiętać podczas grillowania, jest przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych. Zupełnie inną kwestią jest zachowanie uczestników grillowania. Należy pamiętać, że jeżeli podczas zabawy osoby zachowują się zbyt głośno, dopuszczają się nieobyczajnego wybryku, zaśmiecają teren, spożywają alkohol w miejscu objętym zakazem lub w inny sposób zakłócają porządek publiczny muszą być świadomi konsekwencji prawnych jakie wobec nich zostaną wyciągnięte.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.