Fot. Gliwice TV

Rusza kolejna odsłona miejskiego projektu Zdrowe Gliwice. Lekarze różnych specjalności podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w profilaktyce i leczeniu chorób.

Spotkania w ramach projektu tradycyjnie będą składać się z dwóch części: najpierw uczestnicy będą mogli wysłuchać eksperckiego wykładu, a później specjaliści odpowiedzą na ich pytania.

Wszystkie spotkania z cyklu będą odbywać się w Centrum Handlowym Forum, w godz. 17.30–19.00. Pierwsze, zaplanowane na 4 czerwca będzie dotyczyło profilaktyki jaskry. W roli specjalisty pojawi się dr n. med. Marek Rzendkowski. 12 czerwca prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła opowie o chorobie Hashimoto. 20 czerwca natomiast o profilaktyce raka prostaty będzie mówił lek. med. Łukasz Mądry.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.

Zdrowe Gliwice to projekt realizowany przez Miasto Gliwice od 2016 roku. Jego celem jest edukacja zdrowotna mieszkańców oraz profilaktyka i promocja zdrowia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.