Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wczoraj w Czechowicach trzech nastolatków wpadło na pomysł zdewastowania kamery systemu monitoringu w ośrodku wypoczynkowym. Młodzi ludzie uderzali i zerwali kamerę, która rejestrowała ich zachowanie. Wszyscy zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani policji.W poniedziałek, 28 maja ok. godz. 19.00, na terenie ośrodka w Czechowicach, policjanci przejęli ujętych przez ochroniarzy 14-, 15- i 16-latka, którzy zniszczyli kamerę monitoringu. Suma strat w toku ustalania na szkodę MZUK w Gliwicach. Postępowanie prowadzi IV KP.
O wybryku chłopców zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który zadecyduje o środkach wychowawczych wobec sprawców. Z kolei rodzice mogą się spodziewać wydatków związanych z pokryciem szkód, jakie wyrządziły ich dzieci.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.