chrobry

fot. MZUK

Nowoczesny plac zabaw w Parku Chrobrego przywita dzieci wraz z nadejściem czerwca. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Miejski Zarząd Usług Komunalnych postanowił udostępnić gliwiczanom najbardziej wyczekiwaną część parku.

Ogromne linarium, karuzele, huśtawki, kiwaki, urządzenia wielofunkcyjne i integracyjne, zjeżdżalnie oraz piaskownica. Wszystko ustawione na bezpiecznej nawierzchni, która z daleka przyciąga kolorami. Plac zabaw, mimo trwających prac, przyciągał dzieci jak magnes. Dziś odbył się odbiór techniczny, w wyniku którego zdemontowane zostanie ogrodzenie, a urządzenia zabawowe zostaną udostępnione użytkownikom parku.

Modernizacja parku widoczna jest już w każdym jego punkcie. Zakres prac w znacznej części jest już wykonany, a zadań pozostałych do wykonania – coraz mniej. Końcowy efekt przemiany Parku Chrobrego zobaczymy pod koniec czerwca.


Komentarze  
0 #1 mama 2018-05-31 22:12
wszystko fajne, tylko za mało sprzętu dla małych dzieci!!!
Dwie huśtawki jedna zjeżdżalnia jedna piaskownica, to zdecydowanie za mało!!!! Po co było wydawać kasę na te coś w kształcie do siedzenia, rozrzucone po całym parku?!!! Gdzie są leżaki?, potrzeba ich więcej!!!
Przydała by się fontanna, taka jak na placu przed byłym 1 komisariatem.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.