Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. Pixabay

Nie ma znaczenia, jak duża jest Twoja firma. Jeśli bliskie są Ci działania prorodzinne i idee CSR-u lub – po prostu – chciałbyś dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców, przyłącz się do miejskiego programu Rodzina 3+! Nowych partnerów tego projektu poszukuje obecnie Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Program Rodzina 3+ działa w Gliwicach od początku 2013 roku. Jest przeznaczony dla członków rodzin wielodzietnych, mieszkających na terenie miasta. Uczestnikiem programu mogą być rodzice (lub rodzic) i inni opiekunowie (lub opiekun), którzy mają na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 24. roku życia – jeżeli dziecko uczy się lub studiuje.

Podstawowym założeniem programu jest wsparcie rodzin wielodzietnych poprzez udzielanie ulg, zniżek czy rabatów na zakup różnego rodzaju towarów i usług. W programie uczestniczą jednostki organizacyjne Miasta Gliwice oraz prywatni przedsiębiorcy. I to właśnie ich udział jest najistotniejszy, gdyż pozwala na stworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty, która jest atrakcyjna dla beneficjentów programu – podkreśla Klaudia Bera, zastępca naczelnika Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Przypomina, że do korzystania z ulg, zniżek i rabatów w ramach gliwickiego programu uprawniają karty Rodzina 3+. Do tej pory Urząd Miejski wydał ich ponad 8250.

Jak stać się partnerem Programu Rodzina 3+?

Należy wypełnić wniosek (do pobrania ze strony https://bip.gliwice.eu, zakładka Rodzina 3+) i przesłać go pocztą do Urzędu Miejskiego w Gliwicach lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 32/239-12-59.

Obecnie w programie bierze udział 75 partnerów, w tym 14 jednostek organizacyjnych miasta oraz 61 firm prywatnych. Szczegółowy, na bieżąco aktualizowany wykaz znajduje się TUTAJ.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.