Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Ponawiamy komunikat z prośbą o identyfikację zwłok nieznanego dotąd mężczyzny. Mimo upływu 9 lat nie udało się ustalić, kim był zmarły. Uwaga! Zamieszczone zdjęcia mogą być drastyczne w odbiorze.Ciało ujawniono 18 marca 2010 roku w przepuście wody pod torami kolejowymi na szlaku GliwiceGliwice Łabędy, na wysokości dzielnicy Szobiszowice. Mężczyzna był prawdopodobnie osobą bezdomną, zamieszkującą właśnie w wymienionym przepuście. Śmierć nastąpiła w wyniku nieleczonych za życia schorzeń.
Uwaga, w linku znajdują się zdjęcia denata – mogą być drastyczne w odbiorze! kliknij TU.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 336 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.