„Wieczór kawalerski”, reż. G. Castellanos „Wieczór kawalerski”, reż. G. Castellanos (fot. M. Ramus)

Przed nami 5. edycja Dnia Teatru Publicznego w Polsce. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Teatr Miejski w Gliwicach przystępuje do akcji. Dzień Teatru Publicznego i akcja „Bilet do teatru za grosze” jest okazją do zwrócenia uwagi na specyfikę teatrów działających w określonych warunkach, miejscach i społecznościach. W tegorocznej akcji „Bilet do teatru za 350 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego znów weźmie udział około 100 teatrów z kilkudziesięciu polskich miast.

W TM-ie w Gliwicach za 350 groszy będzie można kupić bilet na „Wieczór kawalerski” w reżyserii Giovanny’ego Castellanosa. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie dwa bilety. Sprzedaż biletów w kasie przy ul. Nowy Świat 55–57 ruszy 18 maja. (TM w Gliwicach)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.