Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny knurowskiego komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 3 marca br. ok. godz. 4.50 przy ul. 1 Maja w Knurowie. W trakcie postępowania śledczy wytypowali dwóch mężczyzn, których tożsamość nie jest znana, a to właśnie oni podejrzewani są o dopuszczenie się przestępstwa.W trakcie prowadzonego postępowania, na podstawie analizy zapisu monitoringu miejskiego, wytypowano podejrzanych.
Osoby posiadające informacje na temat tożsamości sprawców proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Knurowie przy ulicy Dworcowej 1 a, tel. 32 337 25 00 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie st. sierż Andrzejem Mrowcem, tel. 32 337 25 20, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Swoje podejrzenia można też kierować na adres anonimowej skrzynki mailowej „Powiadom Nas”. Osoby informujące pozostaną anonimowe, nie będą dopytywane i w żaden sposób niepokojone.

  • Wizerunek mężczyzny poszukiwanego
  • Wizerunek poszukiwanego mężczyzny