Kawiarenka Zdrowia fot. D. Nita-Garbiec

Popularny miejski cykl wraca po wakacyjnej przerwie! Pierwsze spotkanie w ramach Kawiarenki Zdrowia odbędzie się już 16 września w Centrum Edukacyjnym im. św. Jana Pawła II (obok gliwickiej katedry). Start – godz. 17.00.

Gościem Kawiarenki będzie lek. med. Małgorzata Błońska-Zyber, która poruszy temat chorób diabetologicznych ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy. Oprawę muzyczną zapewni Agnieszka Bielanik-Witomska, która wystąpi z koncertem „Kobieta w ogniu uczuć”. To muzyczno-literacka opowieść o kobiecie kochającej i pragnącej miłości, targanej różnymi namiętnościami. O kobiecie, która szuka siebie, spełniając rolę matki, żony i kochanki. Jej portret udało się stworzyć dzięki piosenkom z Kabaretu Starszych Panów.

Tradycyjnie na zakończenie spotkania uczestników czeka zdrowy poczęstunek. Wstęp wolny! Organizatorem Kawiarenki Zdrowia jest Miasto Gliwice.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.