Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wraz z powiększającą się pasją do ogrodnictwa, oprócz większej ilości roślin, pojawia się w naszym ogrodzie coraz więcej specjalistycznego sprzętu. Donice, łopaty, stelaże, konewki i wiele innych, które mają za zadanie pomóc nam w codziennej pracy. Produktem, w który warto zainwestować na zbliżający się sezon, jest wąż ogrodowy PCV, który pomoże nam szybciej i efektywniej dbać o nasze rośliny!

Czym wyróżniają się węże ogrodowe PCV?

Wiemy, iż wąż ogrodowy jest produktem, który ma przetrwać nie tylko jeden sezon, ale służyć nam na lata. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów, stworzyliśmy najwyższej jakości wąż ogrodowy, wykonany mieszanką wysokiej jakości tworzyw, nazywanym technologią HiTech. Jest to specjalnie opracowana mieszanka, dzięki której węże ogrodowe PCV posiadają grubsze ścianki niż inne węże dostępne na polskim rynku. Urządzenia te posiadają takie właściwości, które chronią je przed skręcaniem i zaginaniem podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo, węże ogrodowe PCV posiadają specjalną powierzchnię chroniącą przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie bez znaczenia jest także kolor. Pomarańczowy ułatwia pracę, dzięki temu łatwo jest odnaleźć wąż wśród wysokiej trawy. Kolejnym atutem jest uniwersalna końcówka, która pasuje do wszystkich szybkozłączy dostępnych na polskim rynku.

Węże ogrodowe PCV – najlepszy wybór na polskim rynku

Wąż ogrodowy PCV – najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie

Węże PCV to nie tylko wysoka jakość, ale również łatwość użytkowania. Dzięki optymalnej wadze może być użytkowany zarówno przez mężczyzn, jak i drobne kobiety i dzieci. Waga węży jest różna w zależności od ich długości. Dobrej jakości węże ogrodowe PCV są przeznaczone do transportu wody nie tylko w ogrodach i działkach, ale również w warsztatach i gospodarstwach. Dopuszczalne ciśnienie pracy w temp. 23±2°C:0.8 Mpa (ok.8bar) pozwala na szybkie i efektywne podlewanie nawet dużych obszarów. Grubość ścianki węża, to aż 4 mm, a jego średnica wewnętrzna jest dostępna w dwóch rozmiarach: ½ lub ¾ cala. Każdy wąż pakowany jest pojedynczo. W ofercie producentów dostępne są najczęściej trzy długości: 20,30 lub 50mb. Wąż ogrodowy PCV to połączenie najwyższej jakości w niskiej cenie. Więcej informacji na temat węży oraz innych produktów wykonanych z tworzyw sztucznych znajdziesz na tej stronie http://www.firmaskowronski.pl/113/weze-ogrodowe-pvc-2. Kupując produkty od sprawdzonych dostawców możesz być spokojny o ich jakość i wytrzymałość. Nadmierne oszczędzanie na takich produktach może bowiem okazać się na dłuższą metę nieopłacalne.