plakat

Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach zaprasza do udziału w konferencji dotyczącej pomocy dziecku i rodzinie. W konferencji może wziąć udział każdy zainteresowany tą tematyką.

We wtorek, 26 listopada CPZiWR zaprasza do udziału w konferencji „Kooperacja i współdziałanie na rzecz doskonalenia systemu pomocy dziecku i rodzinie”. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie znaczenia współpracy na rzecz pomocy dziecku i rodzinie oraz współpracy rodzin zastępczych z ośrodkami wsparcia i innymi rodzinami zastępczymi. Konferencja rozpocznie się o godz. 9.00. Podczas spotkania wykład zaprezentuje Mariola Zalewska, dyrektor CPZiWR w Gliwicach, pedagog o specjalności opiekuńczo-wychowawczej, szkoleniowiec i trener dla profesjonalnej kadry systemu pieczy zastępczej.

Spotkanie odbędzie się w budynku Sądu Okręgowego w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 1f. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Rejestracja potrwa do 18 listopada (tel.: 606-107-576; 507-732-570; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Organizatorami wydarzenia są Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach i Sąd Okręgowy w Gliwicach. (mf)