Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

projektowanie wnętrz Gliwice

To, jakie jest otoczenie, w którym przebywamy na co dzień, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Może napajać nas optymizmem, potęgować radość, inspirować oraz wtłaczać w nas chęć do życia. Ale również może roztaczać wokół nas nostalgię, pozbawiać nas energii i pozytywnego myślenia. Dlatego warto zaplanować wystrój swojego mieszkania we współpracy z profesjonalistami. Projektowanie wnętrz w Gliwicach w zgodzie z koncepcją realizowania nowej wizji komfortu oferuje biuro projektowe Mono.

Projektowanie wnętrz jest sztuką, a każdy projekt unikalnym dziełem, który jednocześnie jest początkiem misji urzeczywistniania planów i marzeń klienta o idealnej przestrzeni do życia. Za powodzeniem wieloetapowego projektu tworzenia prywatnej przestrzeni człowieka stoją profesjonaliści, artyści, ludzie, którzy wykorzystują swój talent, aby czynić dobro dla innych. Bo czy może być coś wspanialszego, niż własny kawałek świata, w którym czujemy się po prostu dobrze? Projektowanie wnętrz w Gliwicach przez zespół Mono przebiega za każdym razem w towarzystwie myśli skoncentrowanych na wszystkich tych założeniach. Zapewne dlatego zawsze każdy projekt kończy się powodzeniem.

Less is more

Pracownia artystyczna Mono opiera swoje działania na idei stworzonej przez architekta Miesa van der Rohe „Less is more”, a zatem „Mniej znaczy więcej”. To powrót do modernizmu, jednocześnie z otwartym przyjmowaniem tego, co oferuje współczesny świat. Projektowanie wnętrz w Gliwicach w pracowni Mono odbywa się zawsze z centralnym umiejscowienia minimalizmu i prostoty w wizji będącej połączeniem koncepcji projektanta i klienta. Nie oznacza to, że wszystkie projekty to nowoczesne wnętrza z ograniczoną ilością materiałów, elementów i detali. Chodzi bardziej o wykorzystanie ich w takiej ilości, jaka jest potrzebna, a nie jaką byśmy chcieli. Wnętrze ma być funkcjonalne, przyjazne jego mieszkańcom i gościom. Być przestrzenią, która oferuje wszystko, co jest potrzebne im do życia. Wartością dodatnią jest bez wątpienia piękno wnętrz, które dla każdego znaczy do samo. Dla jednych to proste formy, stonowane barwy i dyskretne dekoracje. Dla innych to natomiast mocne akcenty kolorystyczne, wyraziste i odważne kształty mebli oraz niepohamowany eklektyzm. Są też tacy, którzy piękno interpretują jako elegancję, szyk, blask i biżuteryjne dodatki. Projektant jest po to, aby w tych wszystkich marzeniach odnaleźć złoty środek dla funkcjonalności i estetyki.

Projektowanie wnętrz w Gliwicach – od projektu do dzieła użytkowego

Projektowanie wnętrz w Gliwicach w pracowni Mono rozpoczyna się od zapoznania się z oczekiwaniami klienta. Aby mógł powstać projekt na miarę nie tylko dostępnej przestrzeni, ale też potrzeb jego mieszkańców, projektant musi ich lepiej poznać. Następnie powstaje wspólna koncepcja wnętrza, pierwsze szkice i projekty, które mogą być dowolnie modyfikowane i zmieniane, aż do wersji ostatecznej – idealnej. Dzięki współpracy z wieloma partnerami biznesowymi, wykonawcami i dostawcami materiałów firma Mono oferuje nie tylko projekt, ale również wykonawstwo. To jedno z niewielu takich miejsc, gdzie wszystko zaczyna się od marzeń, a kończy ich realizacją.

więcej na stronie: https://www.monodesign.pl/