III komisariat prowadzi postępowanie dotyczące zniszczenia mienia – umyślnego najechania rowerem na samochód. Do zdarzenia doszło 30 października 2019 r. Osoba podejrzewana o przestępstwo została utrwalona na bardzo dobrej jakości zdjęciach. Zdecydowano o publikacji wizerunku. Publikujemy jednak, wstępnie, zdjęcia zanonimizowane, z wezwaniem, by zarejestrowany mężczyzna bezzwłocznie stawił się w III komisariacie.

 


Policja otrzymała zawiadomienie o przestępstwie zniszczenia mienia z wnioskiem o ściganie sprawcy, który miał spowodować straty w kwocie 1230 zł. W trakcie dochodzenia zabezpieczono zdjęcia osoby wskazanej przez pokrzywdzonego. Zanonimizowany wizerunek (bohater nagrania z pewnością się rozpozna) będzie publikowany do 6 kwietnia.
Do tego dnia mężczyzna wskazany jako sprawca ma czas, by stawić się w III Komisariacie Policji w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 20, tel. całodobowy 47 869 03 00. Kontakt do prowadzącego sprawę: 47 859 03 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku niestawiennictwa, w celu realizacji ustawowych zadań policji, zaistnieje konieczność upublicznienia pełnego wizerunku, z apelem do internautów o typowanie tożsamości osoby podejrzewanej.

  • Zamazana twarz mężczyzny
  • Zamazana twarz mężczyzny