Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

dwoje dzieci w trawie

Lato to czas wolny od zajęć edukacyjnych, ale nie znaczy to, że Miasto Gliwice zapomina o swoich uczniach. Coroczne warsztaty w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale to nie wszystko, co jednostki oświatowe przygotowały na wakacje 2020.

Po trudach nauki zdalnej czas na zasłużony odpoczynek. MDK w Gliwicach tradycyjnie zaprasza do świata muzyki, plastyki, tańca i sportu. Harmonogram jest dostępny na mdk.gliwice.pl.

Darmowe zajęcia artystyczno-techniczne organizuje także Centrum Inicjatyw Społecznych. Trwają spotkania rzemieślnicze, 14 lipca startują warsztaty ogrodnicze. Zgłoszenia i szczegóły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na sportowo będzie można spędzić lato w Sośnicy. KS Sośnica zaprasza na zajęcia piłkarskie dla dzieci od 4 do 6 lat oraz treningi piłki nożnej i sztuk walki dla dzieci i młodzieży od 7 do 14 lat. Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać do końca sierpnia. Szczegóły i zapisy: 601-365-320, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..