Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wicemiss Polski z naszej Łączy!
Jest bardzo ładna, zgrabna, a do tego mądra, ambitna, skromna i dobra. Ideał kobiety? Tak! To Sandra Naum z Łączy w gminie Rudziniec, IV Wicemiss Polski 2020.

Podczas wyborów Miss Polski tak się przedstawiała:
– Mam 22 lata. Spełniłam swoje marzenie i aktualnie jestem studentką pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na specjalności aktorstwo i wokalistyka. Od najmłodszych lat dzięki mojej mamie, która zapisała mnie do szkoły muzycznej, mogłam rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Wolny czas poświęcam grze na fortepianie, pieczeniu ciast, czytaniu książek, grze w szachy oraz działalności charytatywnej na rzecz fundacji i potrzebujących. Jestem uśmiechnięta, pełna pasji i ambicji oraz chęci do działania. Swoją przyszłość wiążę ze sceną, dawaniem ludziom radości, niesieniem pomocy, dążeniem do bycia dobrym człowiekiem.
Choć obecnie większość czasu spędza w Warszawie, nam udaje się z nią porozmawiać w Łączy. Kilka dni temu przyjechała do domu, bo akurat ma na uczelni zajęcia zdalne. Cieszy się, że może pobyć z mamą, Danutą Wolny, która jest jej wzorem – sama w młodości zdobyła tytuł Miss Województwa Opolskiego i Miss „Nowin Gliwickich”. Mama wierni kibicuje jej sukcesom i podtrzymuje ją na duchu, gdy nie wszystko idzie tak, jakby się chciało.
Sandra już w Szkole Podstawowej w Bojszowie zwróciła uwagę swej nauczycielki muzyki, Danuty Fojcik, która zachęciła ją do wyboru drogi artystycznej. Dziewczyna skończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i VII LO w Gliwicach. Wygrała wiele konkursów i przeglądów muzycznych oraz recytatorskich. Po liceum kształciła się w Studium Aktorskim w Krakowie, równocześnie zajmując się modelingiem i reklamą. Gdy w ub. roku dostała się do wymarzonej Akademii Teatralnej w Warszawie, radość była przeogromna. Teraz studiuje pod okiem najlepszych wykładowców aktorstwa w kraju.
Zawsze chętnie bierze udział w koncertach i imprezach charytatywnych. Jej marzeniem jest, by w przyszłości móc łączyć swe wszystkie pasje: aktorstwo, śpiew, modeling i pomaganie innym.