Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Japońskie zegarki Casio są znane na całym globie. Solidne G-SHOCKI kojarzą się z aktywnym stylem życia i przygodą. Kto z chłopców nie chce poznać jej smaku? Są efektowne, niezniszczalne i zawsze na czasie. Zegarki G-SHOCK to wprost idealne gadżety dla chłopców.

Zegarki G-SHOCK są lubiane tak samo przez dzieci, jak i dorosłych. To po prostu dobrze zaprojektowane, niezwykle wytrzymałe gadżety. Młodzi ludzie z oferty Casio wybierają mocne kolory. Powodzeniem cieszy się na przykład zegarek G-SHOCK czerwony. Do bestsellerów jednego z autoryzowanych sprzedawców marki Casio - Zegarki Centrum - należą też modele czarne. Cała seria jest lubiana ze względu na wygodę - o te urządzenia w ogóle nie trzeba się martwić. Nawet pasek do zegarka G-SHOCK jest „nie do zdarcia”.

Zegarki G-SHOCK. Gotowe na wszystko

Odporność to pojęcie, któremu firma Casio nadała nowe znaczenie. Od lat 80. stale unowocześniała flagową serię G-SHOCK. Gruba obudowa z tworzywa sztucznego amortyzuje uderzenia, skutecznie chroniąc wrażliwe części zegarka. Dzięki temu przetrwa on nawet upadek z wysokości kilku pięter.

G-SHOCKI są też wyjątkowo odporne na wodę i kurz. Dlaczego zastosowano tak wyśrubowane zabezpieczenia? Aby każdy mógł cieszyć się aktywnym życiem, bez obaw o swój zegarek.

Wymienione cechy są szczególnie ważne, kiedy mowa o prezencie dla chłopca. Urządzeniu nie zagrożą sytuacje, jakie zwykle zdarzają się podczas gry w koszykówkę i siatkówkę czy jazdy na deskorolce. Nie trzeba zdejmować zegarka, idąc popływać albo pobawić się na plaży.

 

Zielony zegarek G-Shock

Zielony zegarek G-Shock

Praktyczny prezent na Komunię? Zegarek męski sportowy G-SHOCK!

Prezent w postaci gadżetu Casio sprawi, że obdarowany poczuje się doroślej. I z pewnością będzie go używał przez dłuższy czas. Dzięki uniwersalnemu stylowi G-SHOCKI nie wychodzą przecież z mody.

Czy jednak zegarek na rękę jest dziś naprawdę potrzebny? Pamiętajmy, że smartfon lubi się rozładować, a poza tym łatwo go uszkodzić. W wielu sytuacjach (np. podczas wycieczki czy na treningu) lepiej trzymać go w plecaku. Zwłaszcza podczas deszczowej pogody.

Tymczasem zegarek męski sportowy G-SHOCK jest niezatapialny. Poza wskazywaniem godziny ma szereg innych funkcji – ich zestaw różni się w zależności od modelu. G-SHOCKI są domyślnie wyposażone w stoper, który pozwala na przykład mierzyć czas okrążeń. To nieodłączny towarzysz wyścigów rowerowych, które chłopcy uwielbiają.

Trzeba jeszcze wspomnieć o timerze, który bardzo przydaje się podczas treningu wytrzymałościowego. Zegarek pozwala na wygodne obsługiwanie tego rodzaju funkcji. Dlatego jest wymarzonym prezentem dla młodego sportowca.

 

Zegarek G-Shock z kompasem

Zegarek G-Shock z kompasem

Terenowe zegarki G-SHOCK dla chłopca

Marka Casio jest znana także z oferty turystycznej i survivalowej. Należą do niej zarówno modele zaawansowane, jak i te prostsze. Ceny zaczynają się już od około 350 złotych.

Wielu chłopaków na pewno ucieszy się z zegarka z kompasem. To świetny gadżet na wakacje. Dziecko od najmłodszych lat może uczyć się stron świata i sposobu działania kompasu. Z czasem taki prezent stanie się towarzyszem pierwszych samodzielnych wypraw.

Mimo mnogości funkcji produkty Casio są proste w użytkowaniu. Wystarczy zajrzeć do instrukcji obsługi, by sprawdzić, jak przestawić zegarek G-SHOCK, włączyć stoper albo ustawić budzik. Odpowiednie informacje można też znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Zegarki G-SHOCK. Na wiele lat

Dzięki charakterystycznemu wzornictwu pokochały je gwiazdy sportu i YouTube’a. Marzy o nich także wielu chłopców. Nie jest to w żadnym razie prezent, który trafi do szuflady. G-SHOCK bez wątpienia sprawdzi się przez cały okres dorastania.