Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

studenci na targach Kadr z filmu z poprzedniej edycji giełdy

To wydarzenie dla studentów, absolwentów i uczniów zainteresowanych studiami i konsultacjami na temat wyboru ścieżki zawodowej. 15. Edycji Giełdy Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii potrwa do 22 października. Zaprasza Politechnika Śląska.

Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii to miejsce w którym można znaleźć pracodawcę, poszerzyć swoją wiedzę na temat działalności lokalnych firm, zdobyć doświadczenie na rynku pracy i nauczyć się przygotowywania profesjonalnego CV.
W tym roku wydarzenie odbywa się hybrydowo. Zdalnie od 18 do 22 października na stronie webexpo.pl, natomiast w czwartek, 21 października, od godz. 9.00 do 15.00 w hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (ul. Kaszubska 28) giełda będzie odbywać się stacjonarnie. Na zainteresowanych czekać będą przedsiębiorcy, konsultanci doradztwa zawodowego, biura karier i inne podmioty rynku pracy.
Giełda to doskonała okazja do wielopłaszyznowych spotkań nauki, biznesu, przemysłu z potrzebami rynku pracy. Podczas tego wydarzenia Politechnika Śląska wspólnie z partnerami z otoczenia społeczno-gospodarczego prezentuje wachlarz możliwości współpracy w zakresie pozyskiwania najlepszych pracowników i pracodawców. Przede wszystkim jednak jest to wydarzenie adresowane do studentów, nie tylko naszej uczelni, będące okazją do znalezienia wymarzonej pracy i zbudowania najlepszej dla siebie ścieżki rozwoju kariery zawodowej. Do dyspozycji uczestników giełdy są przedsiębiorcy poszukujący pracowników, instytucje, urzędy i biura pracy, biura karier, organizacje studenckie, koła naukowe. To także okazja do skorzystania z doradztwa zawodowego, omówienia dokumentów aplikacyjnych, czy przygotowania się do rozmowy w sprawie pracy – mówi prof. Tomasz Trawiński, prorektor ds. infrastruktury i promocji Politechniki Śląskiej.
Wejście na giełdę online: https://targipracyposl.webexpo.pl/wejscie.html
Organizatorem giełdy jest Politechnika Śląska, a w jej ramach: Samorząd Studencki i Biuro Karier Studenckich we współpracy z Centrum Inkubacji i Transferu Technologii. (mf/Pol.Śl)