Jak działają pompki do biustu?

Dotychczas kobiety, które z powodu niewielkiego biustu nie mogły poradzić sobie z kompleksami, decydowały się na operacje plastyczne celem jego powiększenia bądź korzystały ze specjalnych staników, które optycznie mogły znacznie dodać objętości piersiom. Od jakiegoś czasu rosnącą popularnością cieszą się również pompki do biustu. Jak wygląda ich obsługa? Czy rzeczywiście dzięki nim można uzyskać pożądane efekty?

Jak korzystać z pompki do biustu?

Dużą zaletą prezentowanego rozwiązania jest prostota użytkowania pompki. W skład takiego zestawu wchodzą specjalne nakładki, które umieszcza się na piersiach. Następnie po uruchomieniu urządzenia zostaje ono wprawione w wibracje i zasysanie, dzięki czemu dochodzi do intensywnej stymulacji tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz poprawy krążenia.

Aby zobaczyć efekty, z urządzenia należy korzystać przez przynajmniej kilkanaście minut. W tym czasie piersi stają się bardziej nabrzmiałe, dzięki czemu ich rozmiar — choć tymczasowo na kilka godzin — może zwiększyć się nawet o dwa rozmiary. Wiele kobiet twierdzi, że zabieg nie jest bolesny, przyjmuje raczej pewną formę masażu i nie wprowadza ich w dyskomfort.

Jakie są inne zalety skorzystania z pompki do biustu?

Mimo iż efekty powiększające trwają tylko przez kilka godzin po zastosowaniu pompki, regularne stosowanie tego urządzenia może przełożyć się również na poprawę elastyczności skóry i jej ujędrnienie w okolicy biustu. Masaż ssący takim sprzętem dodatkowo wygładza skórę i napina ją, dzięki czemu wygląda młodziej i jest przyjemniejsza w dotyku. Jest to zatem sposób nie tylko na zwiększenie objętości piersi, ale także ich skuteczną pielęgnację, którą można wykonać w domowych warunkach.

Gadżet ten opiera swój mechanizm na zasadzie pompki próżniowej i nadaje się do każdego rodzaju skóry. Silikonowe nakładki są uniwersalne i pasują do biustu o każdym rozmiarze. W zależności od urządzenia istnieje możliwość regulacji zasysania. Niektóre kobiety w celu zwiększenia efektywności zabiegu dodatkowo sięgają po środki wspomagające w postaci kremów liftingujących piersi.

Warto pamiętać o tym, by korzystać z pompki zgodnie z jej przeznaczeniem i dołączoną do opakowania instrukcją obsługi. W przeciwnym razie może dojść do powstania otarć lub skaleczeń, których można uniknąć, kierując się wskazówkami producenta. Warto także wybrać sprawdzony sklep erotyczny.

Korzystanie z pompki nie zapewnia spektakularnych efektów w postaci wielokrotnego zwiększenia objętości piersi, a jedyne smukłe, delikatne ich powiększenie i nie należy do metod inwazyjnych, co jest ogromnym plusem tej ciekawej alternatywy.