Prezydenckie Stypendia: Nowe Terminy Składania Wniosków dla Zdolnych Uczniów
Jeśli masz w swojej rodzinie lub szkole wybitnie zdolnego ucznia, mamy dla Ciebie ważne informacje! Od tego roku, Wydział Edukacji w naszym mieście wprowadza zmiany dotyczące składania wniosków o Stypendium Prezydenta Miasta. Wnioski można składać od 21 czerwca do 30 czerwca, czyli po zakończeniu roku szkolnego.
  1. Termin składania wniosków: 21-30 czerwca
  2. Dotyczy osiągnięć z roku szkolnego 2023/2024
  3. Wnioski składać należy w filii Urzędu Miejskiego
  4. Kontakt: Joanna Szewczyk, tel. 32/338-64-83

Zmiana w harmonogramie składania wniosków o Stypendium Prezydenta Miasta ma na celu ułatwienie procesu aplikacyjnego. Rodzice i nauczyciele mogą teraz składać dokumenty tuż po zakończeniu roku szkolnego, co pozwoli na szybsze rozpatrzenie wniosków.

Wnioski dotyczące stypendiów muszą zawierać informacje o osiągnięciach ucznia z bieżącego roku szkolnego 2023/2024. Wzór wniosku zostanie opublikowany w czerwcu, co daje czas na jego dokładne wypełnienie.

Wypełnione wnioski należy dostarczyć do sekretariatu Wydziału Edukacji, mieszczącego się w filii Urzędu Miejskiego przy ul. Jasnej 31A, pokój 119 na pierwszym piętrze. Osoby mające pytania mogą kontaktować się z Joanną Szewczyk, odpowiedzialną za sprawy związane ze stypendiami, pod numerem telefonu 32/338-64-83.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące programu stypendialnego można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Edukacji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do składania wniosków w terminie.


Opierając się na: Urząd Miejski Gliwice