Przejazd kolejowy na Nałkowskiej w Łabędach zamknięty nocami 21 i 22 czerwca
W nocy z 21 na 22 czerwca mieszkańcy dzielnicy Łabędy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu drogowym. Przejazd kolejowy na ulicy Nałkowskiej będzie zamknięty na czas niezbędnych prac naprawczych. Dowiedz się, jakie zmiany w komunikacji czekają na użytkowników dróg.

Utrudnienia w ruchu drogowym w dzielnicy Łabędy

W nocy z 21 na 22 czerwca przejazd kolejowy na ulicy Nałkowskiej w dzielnicy Łabędy zostanie zamknięty. Prace będą prowadzone w godzinach od 22:30 do 4:00. W tym czasie nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Strzelców Bytomskich do ulicy Głównej oraz w kierunku odwrotnym. Użytkownicy dróg powinni zaplanować swoje trasy z uwzględnieniem tych ograniczeń.

Naprawa nawierzchni kolejowej dla poprawy bezpieczeństwa

Zamknięcie przejazdu jest związane z koniecznością przeprowadzenia napraw nawierzchni kolejowej. Prace te są realizowane na zlecenie PKP i mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu kołowego na odcinku drogi publicznej, która krzyżuje się z linią kolejową. Warto podkreślić, że bezpieczeństwo użytkowników dróg jest priorytetem, dlatego tego typu prace są niezbędne.

Kontynuacja prac nocą z 18 na 19 czerwca

Podobne prace będą kontynuowane również w nocy z 18 na 19 czerwca, również w godzinach od 22:30 do 4:00. Mieszkańcy powinni być świadomi, że te prace mogą wpływać na ich codzienne życie i planować swoje podróże z odpowiednim wyprzedzeniem.

Informacje dla mieszkańców

Mieszkańcy dzielnicy Łabędy oraz użytkownicy dróg proszeni są o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowych oznakowań i objazdów. Wszelkie pytania dotyczące organizacji ruchu w tym okresie można kierować do odpowiednich jednostek zarządzających drogami.


Wg inf z: Zarząd Dróg w Gliwicach