Adoptuj psa z gliwickiego schroniska – akcja na Politechnice Śląskiej
W najbliższą niedzielę na kampusie Politechniki Śląskiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – akcja „Adoptuj mnie”. To doskonała okazja, by znaleźć czworonożnego przyjaciela na całe życie i wesprzeć lokalne schronisko dla zwierząt.

Współpraca Politechniki Śląskiej i Schroniska dla Zwierząt

Politechnika Śląska po raz kolejny angażuje się we współpracę ze Schroniskiem dla Zwierząt, które mieści się przy ul. Wschodniej. Dzięki wspólnym działaniom uczelni i schroniska, kilkadziesiąt psów ma szansę znaleźć kochające domy. Każdy z tych czworonogów potrzebuje miłości i opieki, a cykliczne akcje adopcyjne są doskonałą okazją, by poznać przyszłego przyjaciela i zaoferować mu nowy dom.

Akcja „Adoptuj mnie” na Łące Igrowej

Kolejna edycja akcji „Adoptuj mnie” odbędzie się w najbliższą niedzielę na Łące Igrowej przy ul. Akademickiej, na terenie kampusu Politechniki Śląskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 16:00. W tym czasie będzie można nie tylko poznać psy czekające na adopcję, ale również porozmawiać z wolontariuszami i pracownikami schroniska, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące procesu adopcji.

Wsparcie schroniska i dodatkowe atrakcje

Podczas wydarzenia będzie także możliwość wsparcia schroniska. Na miejscu będą dostępne puszki na datki, a mile widziane są również wyprawki dla psów, takie jak karma czy koce. Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje, które umilą czas uczestnikom. Na najmłodszych czekają dmuchańce, a dla wszystkich przygotowano strefę chill out oraz możliwość spotkania z alpakami.

Honorowy patronat Prezydent Miasta

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Gliwice, Katarzyny Kuczyńskiej-Budki. To doskonała okazja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla zwierząt i spędzić miło czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Więcej informacji

Więcej szczegółów na temat akcji „Adoptuj mnie” można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału – Wasze wsparcie jest nieocenione!


Urząd Miejski w Gliwicach