Głosujcie, komentujcie i wypełniajcie ankiety Wasza opinia się liczy!

Już wkrótce mieszkańcy Gliwic będą mieli szansę na wyrażenie swoich opinii dotyczących nowego systemu naliczania opłat za odpady! To doskonała okazja, aby wziąć udział w konsultacjach i podzielić się swoimi pomysłami.
- Konsultacje w Gliwicach Twoje zdanie ma znaczenie!
- Spotkania i dyżury telefoniczne sprawdź daty!
Konsultacje w Gliwicach Twoje zdanie ma znaczenie!
Miasto Gliwice zorganizowało cykl spotkań konsultacyjnych, które mają na celu zebranie opinii mieszkańców na temat nowych metod naliczania opłat za odpady. Po półmetku tych wydarzeń następuje krótka przerwa związana ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy. Mimo to, zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na dedykowanej stronie oraz do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.
Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące czterech proponowanych metod naliczania opłat, a także skorzystać z kalkulatora, który pomoże ocenić, jak zmiany wpłyną na miesięczne wydatki. Dodatkowo, mieszkańcy mogą przeczytać relacje z dotychczasowych spotkań oraz przesłać swoje uwagi drogą mailową. Nie zapomnijcie również o wypełnieniu ankiety online!
Spotkania i dyżury telefoniczne sprawdź daty!
Najbliższe spotkanie dla mieszkańców odbędzie się 29 kwietnia w dzielnicy Wojska Polskiego, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 przy ul. Kozielskiej 1. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 17:00. W maju zaplanowano kolejne sześć spotkań w różnych częściach Gliwic, m.in. w Starych Gliwicach, Ostropie oraz Czechowicach.
Dla tych, którzy wolą kontakt telefoniczny, miasto organizuje dyżury telefoniczne. Najbliższy dyżur odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 15:0017:00. Kolejne terminy to 7 maja (10:0012:00) oraz 15 maja (15:0017:00). Warto skontaktować się z Wydziałem Usług Komunalnych pod numerem 32/239-13-25 , lub z Wydziałem Podatków i Opłat pod numerami 32/238-55-52 i 32/238-55-53.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w konsultacjach! Wasz głos jest ważny i może wpłynąć na przyszłość naszego miasta.
Źródło: Urząd Miejski w Gliwicach
Ostatnie Artykuły

Na gliwickich ulicach ruszyły łaty, a po świętach wejdą większe remonty

Sośnica szykuje dzień bez marnowania jedzenia i otwarcie nowej lodówki społecznej

Szafirowa dostanie świateł, a szkolne przejście przestanie kusić pośpiechem

Na Lipowej i Bojkowskiej ruszą roboty, które przytną ruch po świętach

W Gliwicach każde nowe dziecko dostanie własne drzewo i swój zielony ślad

W Gliwicach świąteczny stół znów połączył potrzebujących i władze miasta

Gliwice dostaną siedem elektrycznych Irizarów, które mają zmienić miejskie kursy

Nocą tunel na DTŚ znika z ruchu, a pod ziemią trwa cichy przegląd

Przy Szafirowej ruszy sygnalizacja, która ma zatrzymać pędzące auta

Rower wraca na ulice - jeden brak może skończyć się tragedią

Nowy salon CentrumRowerowe.pl 1 kwietnia otwiera swoje drzwi w Zabrzu!

Gliwickie ulice wchodzą w rytm sprzątania, a kierowcy muszą patrzeć na znaki

Gliwice odzyskują ulice, a za nielegalne reklamy padają wysokie kary

