Dni Gliwic — akredytacje dla mediów na koncerty przed Radiostacją 5 września

2 min czytania
Dni Gliwic — akredytacje dla mediów na koncerty przed Radiostacją 5 września


Gliwice szykują muzyczne otwarcie święta miasta — przed Radiostacją zagrają gwiazdy, a dziennikarze mają jeszcze kilka godzin na zgłoszenia akredytacyjne. Sprawdź kto wystąpi, gdzie złożyć wniosek i do kiedy masz czas, by wejść za kulisy koncertów.

  • Przyjdź na koncerty przed Radiostacją podczas Dni Gliwic
  • Zgłoś się po akredytację dziennikarską - termin i miejsce

Przyjdź na koncerty przed Radiostacją podczas Dni Gliwic

W dniach 5-7 września Gliwice będą świętować Dni Gliwic, a pierwszy muzyczny wieczór zaplanowano przed historyczną Radiostacją. W programie piątkowych koncertów pojawią się dwie wyraziste postacie polskiej sceny: Agnieszka Chylińska, znana ze swojego głosu od ponad 30 lat, oraz reprezentujący młodsze pokolenie popowy artysta Oskar Cyms.

“Początek koncertów o godz. 19.00!”

To świetna okazja, by spotkać się z sąsiadami i posłuchać muzyki na żywo w przestrzeni miejskiej. Organizatorem wydarzeń jest Urząd Miejski w Gliwicach, który koordynuje logistykę i komunikację wokół obchodów Dni Gliwic.

Zgłoś się po akredytację dziennikarską - termin i miejsce

Osoby pracujące w redakcjach, fotoreporterzy oraz współpracownicy pism i portali internetowych mogą ubiegać się o akredytacje na koncerty. Wnioski należy składać do Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Możliwe formy złożenia wniosku:

  • osobiście: ul. Zwycięstwa 21, pok. 132, I piętro,
  • mailowo: [email protected],
  • pocztą (decyduje data wpływu).

Termin nadsyłania dokumentów mija 4 września o godzinie 15.00. We wniosku należy zastosować obowiązujący wzór - jak wskazuje Urząd Miasta, wzór wniosku stanowi załącznik do regulaminu akredytacji.

Organizator przypomina o konieczności dopełnienia formalności we wskazanym terminie, aby otrzymać uprawnienia do relacjonowania i fotografowania wydarzeń na terenie imprezy.

Na podst. Urząd Miejski w Gliwicach

Autor: krystian