Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

pomoc ofiarom logoTrwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Do piątku Prokuratura Okręgowa w Gliwicach i jednostki jej podległe udzielają osobom pokrzywdzonym fachowych porad prawnych.

 

W związku z przypadającym w dniu 22 lutego 2018 r. Dniem Pomocy Ofiarom Przestępstw, w Prokuraturze Okręgowej w Gliwicach i wszystkich podległych jednostkach rejonowych, w dniach 19-23 lutego 2018 r. zorganizowane zostaną dyżury prokuratorów, którzy będą przyjmowali osoby pokrzywdzone przestępstwem.

Fachowej porady prawnej ofiary przestępstw mogą zasięgnąć w godzinach urzędowania Prokuratury Okręgowej, czyli od 7:30 do 15:30. Szczegółowy wykaz dyżurujących prokuratorów znajduje się m.in. na tablicach ogłoszeń w poszczególnych prokuraturach i drzwiach wejściowych do jednostek.

tydzien pomocy plakat

Źródło: Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.