Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

21 listopada o godz. 17.50 doszło do potrącenia 56-letniego mężczyzny, który znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Do zakończenia postępowania niezbędne jest obiektywne ustalenie wszystkich okoliczności. Śledczy poszukują więc świadków zdarzenia.
Do potrącenia doszło na przejściu przy ulicy Szpitalnej w Knurowie. Jak wstępnie ustalono, 41-latek kierujący volkswagenem passatem jechał z centrum w stronę ulicy Rybnickiej, a w tym czasie przez jezdnię przechodził 56-letni knurowianin. Doszło do wypadku. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany do knurowskiego szpitala. Niestety, nie udało się go uratować. Kierujący samochodem był trzeźwy.
W prowadzonym postępowaniu pojawiły się pewne kwestie, które należy wyjaśnić, dlatego też referent sprawy, asp. szt. Grzegorz Prokop, prosi o kontakt osoby, które widziały wypadek bądź posiadają wiedzę na temat jego okoliczności.
Kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 32 33 69 164 (w godzinach 8.00-15.00).