Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie napaści na dwóch mężczyzn, do jakiej doszło 17 grudnia ubiegłego roku na gliwickim rynku. Sprawcy pobili jednego z poszkodowanych oraz dokonali uszkodzenia ciała drugiego z nich.Śledczy zabezpieczyli zapisy kamer miejskiego monitoringu, dzięki czemu udało się wytypować sprawców. Niestety, do tej pory podejrzanych nie namierzono. W związku z tym policjanci postanowili opublikować wizerunki (zdjęcia z dużej odległości) i zwracają się tym samym o pomoc do świadków oraz osób, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć.
Kontakt z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Grzegorzem Borawskim – tel. 32 33 69 408, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom nas – kliknij TU. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą oni wzywani czy dodatkowo dopytywani.     


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.