Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Obrazek ochrona danych

W tym roku już po raz dwunasty będziemy świętować Dzień Ochrony Danych Osobowych. Z tej okazji przez cały bieżący tydzień na ekranach LED w Gliwicach wyświetlane są informacje dotyczące ochrony danych.

Miasto Gliwice wraz ze Śląską Siecią Metropolitalną Sp. z o.o. kolejny już raz włączyło się w obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych. Na tę okazję przygotowany został spot przestrzegający przed udostępnianiem danych. Kampania informacyjna pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych prowadzona jest na ekranach LED w Gliwicach.

Główne obchody Dnia odbędą się 29 stycznia 2018 r. w Warszawie. Ich najważniejszy punkt stanowić będzie konferencja „Zainwestuj w prywatność. Przygotowujemy się do #RODO”, poświęcona praktycznym aspektom wdrożenia nowego rozporządzenia o ochronie danych. Już 25 maja 2018 r. zmiany zaczną być oficjalnie stosowane – warto się do tego przygotować!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.