„Rabarbar”, reż. M. de Cloe (fot. materiały Amoku)

Lubisz dobre kino? Lubisz swoje dziecko? Jeśli tak, a do tego zależy ci na wspieraniu rozwoju dziecka oraz rozwijaniu swoich umiejętności wychowawczych, to projekt kina Amok (ul. Dolnych Wałów 3) jest właśnie dla ciebie.

Po każdym wspólnym seansie filmowym są zaplanowane wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których rodzice dzięki dzieciom będą w bezpiecznej atmosferze humoru i zabawy stawać się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci za sprawą rodziców jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9–12 lat) oraz ich rodziców, opiekunów.

Warsztaty poprowadzą:

  • Dagmara Suma pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Prywatnie żona, mama dwóch synów i właścicielka dwóch kotów.
  • Marcin Drzazga – pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Prywatnie mąż, tata córki i syna, właściciel dwóch psów.

sobota 17 marca, godz. 11.00

  • film „Rabarbar”, reż. Mark de Cloe, Holandia 2014

Czasem małżeństwo nie jest do końca życia. Tata Siema przekonał się o tym już dwa razy. Mama Winnie też wie to z doświadczenia. Dzień ich ślubu coraz bliżej, ale wydaje się, że nic z tego nie będzie, bo ciągle o wszystko się kłócą. Winnie i Siem postanawiają im pomóc – kręcą film instruktażowy ukazujący, jak ważne jest rozwiązywanie konfliktów. Dzięki temu dojrzewają zarówno dzieci, jak i rodzice.

  • warsztaty „Wojny domowe, czyli o tym, jak wychodzić z konfliktów bez przegranych”

Czas trwania: ok. 3 godziny (film + warsztaty)

Ceny biletów:

  • pojedynczy film: 10 zł (dzieci), 12 zł (rodzice);
  • pojedynczy warsztat: 8 zł (dzieci), 8 zł (rodzice).

Istnieje możliwość wykupienia biletu tylko na film. Pierwszeństwo mają osoby chcące wziąć udział w całości (film + warsztaty).

Zapisy: biuro kina: +32/238 25 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Amok)