Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Na weekend 27–28 kwietnia zaplanowano kolejną edycję festiwalu Halo!gen. W tym roku impreza promująca kulturę alternatywną odbędzie się w ruinach teatru Victoria (al. Przyjaźni 18) – miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Podczas dwudniowego festiwalu będzie można wziąć udział w bardzo różnorodnych wydarzeniach – od warsztatów i wystawy po filmowy przegląd najlepszych teledysków i animacji. Na Halo!genie nie może też zabraknąć koncertów. W tym roku wystąpią Daria Zawiałow i Julia Marcell Trio. Te dwie artystki udowadniają, że polski alternative pop w niczym nie ustępuje dokonaniom zagranicznych artystów. Utwory Zawiałow i Marcell są ambitne, świeże i oryginalne. Okazja do spotkania z ich muzyką nadarzy się 27 kwietnia o godz. 20.00.

Wszystkie wydarzenie poza koncertami Darii Zawiałow i Julii Marcell Trio są bezpłatne. Bilety na koncerty są dostępne w cenie 30 zł w przedsprzedaży w sekretariacie GCE Halo!gen (ul. Barlickiego 3, pon.–pt. godz. 8.00–15.00) i salonie jubilerskim SixSilver (ul. Zwycięstwa 1, pon.–niedz., godz. 10.00–20.00), a za 40 zł będzie można je nabyć przed koncertem. Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie kultura.gliwice.eu. Halo!gen organizuje Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży przy finansowym wsparciu Miasta Gliwice.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.