Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Common)

Ruszyła rejestracja na bezpłatne warsztaty dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym. Organizatorem cyklu jest Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

Na warsztaty mogą się zapisać mieszkańcy miast województwa śląskiego, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystania nowoczesnych technologii i posiadają podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Uwaga: jedna osoba może uczestniczyć w warsztatach tylko na jeden z wybranych tematów.

Praktyczne możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii zaprezentowane podczas odbywających się w Katowicach warsztatów wskażą jak można osiągnąć sukces w biznesie, otworzyć drogę do kariery zawodowej, zapewnić sobie dostęp do informacji w każdym miejscu lub oszczędzić czas.

Harmonogram:

6.12.2017r. - Facebook do strategii po reklamę.

7.12.2017r. - Reklama na facebooku dla początkujących

8.12.2017r. - Copywriting. Jak pisać teksty, które się sprzedają?

13.12.2017r. - Optymalizacja CMS-a WordPress dla wyszukiwarek

Szczegółowy opis poszczególnych zajęć wraz z formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie www.e-slask.pl/ Kapitał Ludzki


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.