Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Rodzina zastępcza

Fot. Z.Daniec

Rodzicielstwo to bardzo odpowiedzialne zadanie dające ogromną radość i satysfakcję. Nie każdy biologiczny rodzic jest w stanie mu sprostać, dlatego Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach poszukuje małżeństw, rodzin z dziećmi lub osób samotnych zainteresowanych tworzeniem rodzin zastępczych.

Najbliższe spotkania dla osób zainteresowanych tworzeniem rodzin zastępczych odbędą się we wtorki 23 stycznia oraz 20 lutego, w godzinach od 17.00 do 18.00, w dolnej sali konferencyjnej Centrum Organizacji Kulturalnych „PEREŁKA” przy ul. Studziennej 6.

Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy rozważają możliwość pozostania rodziną zastępczą dla dzieci pozbawionych należytej opieki, jak i osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę związaną z tematyką rodzicielstwa zastępczego – zachęca Ewa Pruska z Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach.

Ponadto specjaliści pracy z rodziną są dostępni dla każdej osoby zainteresowanej rodzinną pieczą zastępczą codziennie w godzinach od 8.00 do 10.30 w Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 134 (III piętro, pokój 321) oraz pod nr. telefonu 32 331 46 23. (mf)