Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Rodzina zastępcza

Fot. Z.Daniec

Rodzicielstwo to bardzo odpowiedzialne zadanie dające ogromną radość i satysfakcję. Nie każdy biologiczny rodzic jest w stanie mu sprostać, dlatego Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach poszukuje małżeństw, rodzin z dziećmi lub osób samotnych zainteresowanych tworzeniem rodzin zastępczych.

Najbliższe spotkania dla osób zainteresowanych tworzeniem rodzin zastępczych odbędą się we wtorki 23 stycznia oraz 20 lutego, w godzinach od 17.00 do 18.00, w dolnej sali konferencyjnej Centrum Organizacji Kulturalnych „PEREŁKA” przy ul. Studziennej 6.

Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy rozważają możliwość pozostania rodziną zastępczą dla dzieci pozbawionych należytej opieki, jak i osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę związaną z tematyką rodzicielstwa zastępczego – zachęca Ewa Pruska z Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach.

Ponadto specjaliści pracy z rodziną są dostępni dla każdej osoby zainteresowanej rodzinną pieczą zastępczą codziennie w godzinach od 8.00 do 10.30 w Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach przy ul. Sikorskiego 134 (III piętro, pokój 321) oraz pod nr. telefonu 32 331 46 23. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.