Fot. materiały GTW

W miniony weekend zawodniczki Śląskiej Akademii Futbolu wygrały Turniej Piłkarski w Skoczowie. Mimo dużego mrozu młode piłkarki dały z siebie wszystko, a jedna z nich zdobyła nawet tytuł Królowej Strzelczyń!

Turniej Piłkarski w Skoczowie okazał się szczęśliwy dla drużyny z Gliwic pod wodzą trenera Krzysztofa Rutkowskiego. Dziewczyny ŚAF „Piastunki” pokazały charakter, ambicję oraz wolę walki i sięgnęły po w pełni zasłużone zwycięstwo. Najbardziej skuteczna na boisku była Maja Fal, której przypadł w udziale tytuł Królowej Strzelczyń.

Już wkrótce przed dziewczynami kolejne wyzwanie. 24 marca startuje Śląska Liga Młodziczek, gdzie zawodniczki ŚAF rozpoczną zmagania drugiej rundy od meczu domowego z Rybnikiem, a następnie pojadą na mecz do Lędzin.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.